Trener Marcin

 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
  Phone

  Projekt i wdrożenie strony internetowej dla kulturysty, instruktora kulturystyki i trenera personalnego Marcina Zielińskiego. Marcin to również mistrz Europy federacji PCA z 2019 roku oraz  absolwent Polskiej Akademii Sportu.

  Strona oparta o system zarządzania treścią WordPress cechujący się elastycznością oraz niezwykle intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem administracyjnym nie wymagającym kompletnie żadnej wiedzy z zakresu HTML. W pełni responsywny motyw korzystający z bibliotek Bootstrap sprawdza się idealnie na wszystkich rozmiarach ekranów i urządzeniach mobilnych. Dzięki zintegrowanej obsłudze wyszukiwarek oraz odpowiednio dobranym opisom meta i słowom kluczowym dla poszczególnych podstron, witryna jest z łatwością indeksowana.

  Dzięki rozbudowanemu systemowi obsługi portfolio oraz możliwość dodawania i edytowania  nieograniczonej ilości swoich prac w dowolnej postaci Klient otrzymał pełną kontrolę nad witryną. Slidery, Galerie, Video, efekty paralaksy to tylko niektóre możliwości. Dodatkowo integracja z firmowymi kontami SocialMedia pozwala na dynamiczne wczytywanie postów z Instagrama zaraz po publikacji ich w serwisie.