FAF Mielno Apartments

 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
  Phone

  Projekt i wdrożenie strony internetowej dla FAF Mielno Apartments, operatora apartamentów Dane Resort.

  Strona oparta o system zarządzania treścią WordPress cechujący się elastycznością oraz niezwykle intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem administracyjnym nie wymagającym kompletnie żadnej wiedzy z zakresu HTML. W pełni responsywny motyw korzystający z bibliotek Bootstrap sprawdza się idealnie na wszystkich rozmiarach ekranów i urządzeniach mobilnych. Dzięki zintegrowanej obsłudze wyszukiwarek oraz odpowiednio dobranym opisom meta i słowom kluczowym dla poszczególnych podstron, witryna jest z łatwością indeksowana.

  Dzięki rozbudowanemu systemowi obsługi portfolio oraz możliwość dodawania i edytowania  nieograniczonej ilości swoich prac w dowolnej postaci Klient otrzymał pełną kontrolę nad witryną. Slidery, Galerie, Video, efekty paralaksy to tylko niektóre możliwości. Dodatkowo integracja z firmowymi kontami SocialMedia pozwala na dynamiczne wczytywanie postów z Instagrama zaraz po publikacji ich w serwisie.

  Najważniejszą funkcjonalnością witryny jest integracja z serwisem Booking.com za pośrednictwem platformy Profitroom umożliwiająca rezerwacje apartamentów lub pakietów tematycznych w dogodnym dla siebie terminie. Dostępność pakietów, apartamentów wraz ze szczegółami oferty oraz wolnymi terminami wyświetlana jest dynamicznie w okienku modalnym.